Pasākumi

Zinību diena

Talsu novada muzeja ēkā ilgus gadus atradās skola, tāpēc muzejs jau ceturto gadu ar dažādām aktivitātēm un tematisku fotostūrīti atzīmē pirmo skolas dienu.

4 iemesli, kāpēc 1. septembrī jāapmeklē Talsu novada muzejs

  1. Īpaša interjera stūrītis. Ņem līdzi fotoaparātu, jo par godu pirmajai skolas dienai būs iespēja fotografēties interjera stūrītī un izmēģināt vēsturisku skolas solu.
  2. Interesantas aktivitātes. Izmēģini rakstīt uz tāfelītes ar grifeli, mini mīklas, atjautības uzdevumus un izgatavo vilciņu.
  3. Senu skolas grāmatu izstāde. Tikai 1. septembrī būs apskatāma muzeja krājumā esošo skolas grāmatu izstāde, kurā varēsi aplūkot, no kādām grāmatām mācījās pirms 100 gadiem.
  4. Izstādes un patstāvīgās ekspozīcijas apskatāmas bez maksas. No 1. septembra muzejā apskatāma fotogrāfa Daiņa Kārkluvalka jubilejas izstāde “Zudusī vakardiena”, kā arī šobrīd muzejā apskatāma Māra Čačkas izstāde “Nenoteiktie, noteiktie un nepateiktie”, izstāde “Monogrammas tekstīlijās un sadzīves priekšmetos Talsu novada muzeja krājumā”, ceļojošā izstāde “Vilkmuižas ezera senkapi”, izstāde “Divi Kārļi. Freimanis un Sūniņš, Talsu vidusskolas absolventi” un vairākas pastāvīgās ekspozīcijas.

1.septembrī muzeja darba laikā, no plkst.10:00 līdz 17:00, tiekamies Talsos, K. Mīlenbaha ielā 19, Talsu novada muzejā!

Ieva Priede,

Talsu novada muzeja galvenā speciāliste izglītojošajā darbā