Pasākumi

Vasaras vakara koncerts

17. jūlijā plkst. 19.00 piedāvājam iespēju Talsu novada muzejā apmeklēt klasiskās mūzikas koncertu ” Tā skan vasaras nakts”.

Latviešu arfiste Dārta Tisenkopfa un itāliešu altiste Džūlija Arnaboldi piedāvā klausītājiem savu maģiskās vasaras nakts skanējuma interpretāciju.

Vasarīgā un spilgtā dueta koncertprogrammā ar līdzpaņemtu izjūtu no saulainās Itālijas, jaunās mūziķes atskaņos 20. gadsimta komponistu Arnolda Baksa, Kloda Debisī, Morisa Ravēla, Luigi M. Tedeski un citu autoru oriģinālmūziku un pārlikumus altam un arfai. Klausītājus uzrunās īpašs instrumentu duets – alta vijole un arfa, mūziķēm esot uz vienas nots pārliecībā, ka alta raupjā un nepieradinātā balss lieliski satiek ar ēterisko un trauslo arfas skanējumu, radot ļoti plašu un unikālu krāsu spektru. Mūziķes no sirds cer bagātināt un aizkustināt klausītājus.

Dārta Tisenkopfa (arfa, Latvija) un Džūlija Arnaboldi (Giulia Arnaboldi, alta vijole, Itālija) ar izcilību absolvējušas Parmas ‪Arrigo Boitokonservatoriju Itālijā, kur uzsākušas māksliniecisko sadarbību dažādos kameransabļos. Abas ir aizrautīgas kamermūziķes un jau vairākkārt kopā uzstājušās koncertos un festivālos, tostarp piedalījušās starptautiskajā laikmetīgās mūzikas festivālā „Traiettorie”, Mantovas kamermūzikas festivālā un sniegušas koncertus Auditorium del Carmine koncertzālē, kā arī Casa della Musica Parmā, Itālijā.

Biļetes būs iespējams iegādāties Talsu novada muzeja un Biļešu paradīzes kasēs. Biļetes cena iepriekšpārdošanā 5,00, bet koncerta dienā 7,00 eiro.

 

Artūrs Špaks,

arfistes Dārtas Tisenkopfas pārstāvis