Vakara “Villā Hochheim” viesis Orests Silabriedis

Klāt ceturtā pavasara sezonas vakari “Villā Hochheim” tikšanās. 21. aprīlī Talsu novada muzejā viesosies radio personība Orests Silabriedis.

Kultūrizglītojošo programmu ciklā vakari “Villā Hochheim” Orests Silabriedis mūs iepazīstinās ar stāstiem par taustiņinstrumentiem no vērdžinela un klavesīna līdz āmuriņklavierēm un Talsu novada muzeja lihtentālam, kā arī ikviens viesi varēs uzdot sev interesējošus jautājumus.

Jau iepriekš stāstījām par muzejā retajām Lichtenthal tāfelklavierēm un to ceļu uz restaurāciju. Vairāk par tām iespējams lasīt šeit.

Orests Silabriedis ir Latvijas radio 3 programmas “Klasika” vadītājs, radio personība, muzikologs, žurnāla “Mūzikas Saule” galvenais redaktors un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra galvenais redaktors.

Kultūrizglītojošās programmas vakari “Villā Hochheim”  laikā ir iespēja izzināt dažādas tēmas saistībā ar mūziku, kino un mākslu, sportu, amatniecību u.c. Mājīgā atmosfērā tiek aizvadītas tikšanās ar savas nozares personībām. Pasākumi notiek ceturtdienu vakaros divas reizes mēnesī plkst.19:00.

Gaidīsim ikvienu interesentu 21. aprīlī plkst. 19:00 Talsu novada muzejā.