Vakara “Villā Hochheim” viesis Juris Poškus

Klāt pēdējā pavasara sezonas “Vakari “Villā Hochheim”” tikšanās. 5. maijā Talsu novada muzejā viesosies kino režisors Juris Poškus – studijas FA filma režisors, plašākai sabiedrībai zināms ar filmu “Kolka Cool”.

Šajā vakarā kā viens no sarunas tematiem būs darbs pie mūsu novadnieka Andra Kalnozola romāna “Kalendārs mani sauc” ekranizācijas.

Kultūrizglītojošās programmas “Vakari “Villā Hochheim”” laikā ir iespēja izzināt dažādas tēmas saistībā ar mūziku, kino un mākslu, sportu, amatniecību u.c. Mājīgā atmosfērā tiek aizvadītas tikšanās ar savas nozares personībām. Pasākumi notiek ceturtdienu vakaros divas reizes mēnesī plkst. 19:00. Iepriekšējā reizē vakara viesis bija Orests Silabriedis.

Gaidīsim ikvienu interesentu pēdējo reizi šajā sezonā 5. maijā plkst. 19:00 Talsu novada muzejā.

Pasākumā tiks filmēts un fotografēts publicitātes vajadzībām.

Foto: Ilmārs Znotiņš