AktualitātesPasākumi

Talsu novada muzejā viesosies komponists Raimonds Tiguls

Piedāvājam iesākt silto vasaras vakaru sezonu ar kultūrizglītojošu pasākumu, kura laikā tiksimies ar komponistu Raimondu Tigulu.  Vēlāk būs iespēja doties naksnīgā pastaigā – “Tuneļa vīzija”.

Dienas kļuvušas garākas un naktis īsākas, kas nozīmē, ka vasara ir tepat aiz stūra. Talsos par vasaras tuvošanos liecina arī tradicionālais Raimonda Tigula brīvdabas koncerts 4. jūnijā Tiguļkalnā, kas šogad norisināsies jau vienpadsmito reizi pēc kārtas.

Dienu pirms koncerta, 3. jūnijā, plkst. 20.00 Talsu novada muzejā norisināsies tikšanās ar komponistu Raimondu Tigulu. Komponists pastāstīs, kas mūs sagaida šī gada ārpasaules mūzikas koncertā, kā arī tikšanās laikā būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.

Kad saulrieta krāsas savijas ar tumsu un iestājas krēslas laiks, viss izskatās citādāk – var saskatīt lietas un tēlus, kurus neredzi dienā, vari ļauties katrai dīvainai un mistiskai skaņai un aizdomu pilnam gaismas staram, lai tas tevi aizved tunelī, kurā ļauties iztēles bagātībai, brīvam domu lidojumam un varbūt pat sapņiem.

Tādēļ plkst. 22.00 Talsu Tūrisma un informācijas centrs aicina doties naksnīgā pastaigā “Tuneļa vīzija”. Pastaigas sākums no Talsu novada muzeja, tās garums aptuveni 3 kilometri, līdzi nepieciešams labs noskaņojums, lukturītis un spēka dzēriens pēc patikas.