Aktualitātes

Seno lietu tirdziņš Talsu novada muzejā

Talsu novada muzeji šogad iesākuši jaunu tradīciju – doties Krājumu medībās pa novadu, šoreiz vēlamies aicināt ikvienu, kam māju bēniņos, garāžā vai pagrabā sakrājušās dažādas senlietas, ar kurām vēlas dalīties ar citiem, piedalīties seno lietu tirdziņā.

Talsu pilsētas svētki nav aiz kalniem, tādēļ aicinām pieteikties Seno lietu tirdziņam Talsu novada muzejā 2. jūlijā no plkst. 12.00 līdz 17.00. Seno lietu tirdziņš tiek rīkots ar mērķi  attīstīt un iedzīvināt labākās brīvdabas seno lietu tirgu tradīcijas, kā arī radīt iedzīvotāju interesi iepazīt seno priekšmetu vērtību.

Tirdziņā aicināts ikviens, kam mājas bēniņos, pagrabā vai garāžā glabājas un savu otro dzimšanas dienu gaida kādi seni priekšmeti, kas pašam vairs nav vajadzīgi, taču var noderēt kādam citam, kas sen jau vēlas pie kā tāda tikt. Tā ir iespēja ikvienam atrast kādu senu un vēsturisku priekšmetu ar bagātīgu vēsturi.

Ja arī Tu vēlies piedalīties Seno lietu tirdziņā 2. jūlijā Talsu novada muzejā, Kārļa Mīlenbaha ielā 19 Talsos, tad gaidām tavu pieteikuma anketu līdz 27. jūnijam.

Pieteikuma anketa aizpildāma šeit: https://ej.uz/senolietutirdzins

Vairāk informācijas, zvanot pa tālruni 25780898 vai rakstot e-pastā: novadamuzejs@talsi.lv