Baltu ceļš

Seminārs “Kultūrvietas apzināšanās. Tūrisma piedāvājuma pievienotā vērtība”

5.februārī Talsu novada muzejā notiks Kurzemes plānošanas reģiona seminārs “Kultūrvietas apzināšanās. Tūrisma piedāvājuma pievienotā vērtība”, kas ir viens no 12 semināriem apmācību ciklā par kuršiem un tūrisma produkta veidošanu.

Seminārā ar priekšlasījumiem uzstāsies arheologs Dr.hist. Artūrs Tomsons, tūrisma eksperts un viens no pieredzējušākajiem tūrisma maršrutu, piedāvājumu un ceļvežu autoriem Juris Smaļinskis un ceļojumu grupu vadītāja un gide Inga Trumsiņa.
Dalību seminārā pieteikt līdz 2019.gada 31.janvārim iespējams šeit: https://ej.uz/Baltu_cels_Talsi

Apmācību semināru organizē Kurzemes plānošanas reģions projektā “Starptautiskais tūrisma maršruts “Baltu ceļš””. Šī projekta ietvaros Talsos uzstādīti divi interaktīvie āra stendi un Talsu novada muzejā tiek veidota moderna arheoloģijas ekspozīcija, kas tiks atklāta šī gada pirmajā pusē. Projektu finansē Eiropas Savienības V-A Interreg Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbība programma 2014. – 2020.gadam.

Apmācību laikā būs ierobežota iespēja apskatīt Gunas Millersones gleznu izstādi. Atvainojamies apmeklētājiem par iespējamām neērtībām.

Aiva Jakovela,

Kurzemes plānošanas reģiona projekta “Baltu ceļš” vadītāja