Sarunu vakars ar Žigimantu Krēsliņu Talsu novada muzejā

Interneta personība un pasaules apceļotājs Žigimants Krēsliņš 6. oktobrī plkst. 19.00 viesosies Talsu novada muzejā kultūrizglītojošā cikla “Vakari “Villā Hochheim”” laikā.

Talsu novada muzejā uz rudens sezonu atgriežas sarunu vakaru cikls “Vakari “Villā Hochheim”. Uz pirmo rudens sezonas sarunu vakaru aicinām ikvienu, kam tuva ir ceļošana. Ar piedzīvojumu stāstiem par Havaju salām dalīsies vairāku ceļojumu grāmatu autors un interneta personība Žigimants Krēsliņš.

Žigimants jeb Žigis pazīstams ar savu kolorīto personību, kas spēj aizraut dažāda vecuma auditoriju. Žigis ir skolotājs Liepājā, kurš apceļojis puspasaules, taču atpazīstamību ieguvis ar interneta video, kuros pauž viedokli par dažādām ikdienišķām tēmām un ceļošanu. Ceļojuma izklāsts ir saistošā, aizraujošā un ikvienam saprotamā valodā. Viņa Facebook sekotāju skaits sasniedzis jau gandrīz 80 tūkstošus. Līdz šim Žigimants izdevis jau četras grāmatas, kas grāmatnīcās tiek izpirktas zibenīgā ātrumā, taču pēc sarunu vakara apmeklētājiem būs iespēja to iegādāties personīgi no paša autora.

6. oktobrī Žigis dalīsies ar piedzīvojumu stāstiem par nesenāko ceļojumu uz Havaju salām. Talsu novada muzejs būs pirmā vieta, kurā Žigis piedalīsies sarunu vakarā par šo tēmu, vēlāk būs iespēja tikties Jelgavā, Rendā un citviet.

Par “Vakariem “Villā Hochheim”

Kultūrizglītojošās programmas “Vakari “Villā Hochheim”” laikā ir iespēja izzināt dažādas tēmas saistībā ar mūziku, kino un mākslu, sportu, amatniecību u.c. Neformālā atmosfērā tiek aizvadītas tikšanās ar interesantām personībām.