Pasākumi

Projekta “Latvijas ceļš Talsu pakalnos” noslēgums un tikšanās ar Edvīnu Šņori

8.jūlijā plkst.15:00 Talsu novada muzejā notiks biedrības “Talsu pauguraines dabas parka atbalsts” īstenotā projekta “Latvijas ceļš Talsu pakalnos” noslēgums, kura ietvaros no 4. līdz 8.jūlijam notika 20 jauno kultūrvēstures pētnieku ekspedīcija. Noslēguma pasākumā viesosies arī dokumentālās filmas “Padomju stāsts” veidotājs Edvīns Šņore un demonstrēs savu jauno filmu “Nezināmais karš: Baltijas pretošanās”.

Projekta “Latvijas ceļš Talsu pakalnos” mērķis ir apzināt un atdzīvināt Talsu novada kultūrvēsturisko mantojumu, iedrošināt un iedvesmot jauniešus izzināt savu dzimtu, mājvietu un ciemu vēsturi, apzināt Latvijas attīstības ceļā nozīmīgo personību dzīvesstāstus, stiprināt paaudžu saiknes un veidot viņos lokālpatriotismu, piederību savam novadam un Latvijai. Jaunieši padziļina zināšanas par mūsu novada vēsturi, apgūst jaunas pētnieciskās prasmes un uzlabo iemaņas komandas darbā.
Noslēgumā aicināts  piedalīties ikviens interesents!