Pasākumi

Turpinās ziedojumu vākšana muzeja koncertflīģelim

Svētdien, 11. martā,  Talsu novada muzejā notika Muzeju nakts ieskaņas koncerts, kurā ar jauno koncertprogrammu “Pirmsākumi” uzstājās pianists Toms Juhņevičs.

Šogad Muzeju nakts  vienojošais moto ir Latvijas valsts simtgades svinībām piemērots nosaukums – “Šūpulis”. Mūsu talantīgajam viesim Talsi ir kā šūpulis, kur veidojušies viņa mūzikas dzīves pirmsākumi. Talsu mūzikas skola, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola, Latvijas Mūzika akadēmija, Džuliarda skola (Juilliard school NY)  un Anglijas karaliskā mūzikas akadēmija ir svarīgākās pieturas viņa dzīves ceļojumā. Laureāta gods klasiskās un džeza mūzikas pianistu konkursos, piedalīšanās Teātra Observatorijas izrādēs, vairāki radio hīti,  izdotie albumi “Domas/Thoughts” (2010) un „Emotions”(2013) ir nozīmīgi apliecinājumi Toma pianista un komponista dāvanām.

Sadarbībā ar Talsu novada fondu koncerta laikā tika savākti 350,40 EUR Talsu novada muzeja jaunajam koncertflīģelim.

Ziedot koncertflīģelim joprojām iespējams:

•  Talsu novada muzejā ziedojumu kastē;
  •  Talsu novada fonda bankas kontā:
    Nodibinājums “Talsu novada fonds”
    Reģ.nr. 50008073841
    AS SEB banka
    Bankas konts LV87UNLA0050017096893
    Maksājuma mērķis: “Ziedojums Talsu novada muzeja koncertflīģelim”.