Aktualitātes

Notikumi muzejā

Esam sagaidījuši atvasaru! Baudot pēdējās šī gada siltās dienas, aicinām iegriezties Talsu novada muzejā! Septembrī gaidāmi aizraujoši notikumi gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem. 🤩
No 6. septembra apskatāmas divas jaunas mākslas izstādes: Baibas Kalnas grafikas izstāde “Populācija”. Izstāde apvieno vienu vairāku darbu sēriju ar tēmu “Klusi dzīvā daba” un atsevišķus darbus, kas runā par tēmu, kas skar dzīvās dabas un cilvēka mijiedarbību jeb šis mijiedarbības sekas. Tikšanās ar darbu autori paredzēta 8. septembrī plkst. 17.00.
Miķeļa Golta gleznu izstāde “Pie Miķeļa”. Vairāk par darbu autoru vari uzzināt mūsu tīmekļvietnē: https://www.talsumuzejs.lv/13907-2/
9. septembrī plkst. 11.00 būs iespēja bez maksas apmeklēt arī Talsu novada muzejs pastāvīgo ekspozīciju “Ceļojums senatnē”, kas iepazīstina ar nozīmīgākajiem arheoloģijas pieminekļiem un atradumiem ar mūsdienīgu un interaktīvu rīku palīdzību un muzeja simtgades jubilejas izstādi “SIMTS”.
22. un 23. septembrī Talsu novada pašvaldība aicina interesentus uz semināru „Lībiskā un kursiskā simbioze Ziemeļkurzemē” Talsu novada muzejā, kurā vairākas lekcijās iepazīstinās ar lībiešu arheoloģisko vēsturi, lībiskā mantojuma saglabāšanu, lībiešu ēdienkarti, vietām un personvārdiem, kā arī lībiešu un kuršu folkloru, mitoloģiju un novadpētniecību.
29. septembrī plkst. 13.00 piedāvājam radošo darbnīcu “Faktūra”.
Tiekamies muzejā!