Nāc, uzzini, izbaudi! “Vakari “Villā Hochheim””

Ceturtdien, 23. septembrī – plkst. 18.30, notiks otrais vakars “Villā Hochheim”!
Būs tikšanās ar Talsu Krūmu mākslas grupas biedriem, tiks demonstrēta filma par māksliniekiem, kā arī sarunas par vakardienu, šodienu un rītdienu. ☕️
Kultūrizglītības vakaros gaidīts ikviens interesents ar derīgu COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.
Vakari notiek Talsu novada muzejā, kurus rīko Talsu novada fonds, pateicoties Talsu novada kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursa atbalstam.

.

Ceturtdien, 9. septembrī plkst.18.30 Talsu  novada muzejā būs pirmā tikšanās kultūrizglītojošo programmu ciklam “Vakari “Villā Hochheim””.

Pasākuma norise ir iespējama, pateicoties Talsu novada kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam, kurā Talsu novada fonds ieguvis līdzekļus.

Sākot kultūrizglītojošo programmu ciklu, šajā reizē būs iespēja noskatīties mākslas filmu “Pilsētas atslēgas” un uzzināt ko jaunu par filmas uzņemšanas vēsturi. Filma ir uzņemta Talsos. Tās galvenā varone Austra Kalniņa ieradusies kādā Latvijas mazpilsētā strādāt par izpildkomitejas priekšsēdētāju. Līdzās filmas varoņu darbībai iemūžinātas gan sadzīviskas lietas, gan nianses, kas pilsētā bija svarīgas pirms gandrīz 50 gadiem.

Tikšanās reizes ir bez maksas.
Lai muzeja zālē varētu pulcēties pēc iespējas vairāk apmeklētāju, pasākumā ieeja ar derīgiem COVID-19 pārslimošanas, vakcinēšanas vai testa sertifikātiem, līdzi personu apliecinošs dokuments.

Raimonds Felšs,

Talsu novada muzeja galvenais speciālists izglītojošā darbā

Foto: Sandis Priede