Pasākumi

Muzikāls mirklis muzejā

Untitled-1Kā emocionāli piesātināts un saturiski bagāts Talsu novada muzejā 29. jūnija pēcpusdienā izskanēja Talsu mākslinieces Ineses Mīlbergas ģimenes iniciētais sarīkojums “Muzikāls mirklis”.
Kuplo klausītāju loku iepriecināja jaunās mūziķes – Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas klavieru klases audzēknes Zuzannas Ritas Miķelsones virtuozi izpildītie pasaules klasiķu darbi, kas mijās ar viņas brāļa – jaunā kinorežisora Rūdolfa Miķelsona lasītajām pārdomām un dzejas rindām no abu vectētiņa Valda Mīlberga (1936 – 1964) dienasgrāmatām. Arhitektam Valdim Mīlbergam bija lemts vien 28 gadus ilgs mūža laiks, kurā viņš paspēja atklāt savus talantus glezniecībā, mūzikā un dzejā. Pateicoties viņa meitai, talsinieki jau var lepoties ar četriem katru savā izpausmē talantīgiem jauniešiem : Albertu, Rūdolfu, Zuzannu un Ernestu. Īpašu publikas sajūsmu un saviļnojumu izraisīja Zuzannas temperamentīgi izpildītās četras Valda Mīlberga kompozīcijas.
“Ģimenes svētība vairākās paaudzēs,talants, darbs un godkāre labā nozīmē,” par savu labāko skolnieci Zuzannu Ritu Miķelsoni izteicās mūzikas pedagoģe Gita Amoliņa.

Gita Japiņa,
Talsu novada muzeja galvenā speciāliste darbā ar sabiedrību

 

 

DSC_1945

DSC_1940