Uncategorized

Muzejs piedalās akcijā “Apceļo Latvijas muzejus”

Talsu novada muzejs piedalās Latvijas Muzeju biedrības rīkotajā vasaras akcijā “Apceļo Latvijas muzejus” un aicina vasarā apmeklēt Latvijas muzejus.
Akcijā var piedalīties ikviens iedzīvotājs, kurš no 5.jūnija līdz 31.augustam apmeklējis kādu no sociālajā tīklā Facebook vai Instagram publicējis stāstu un fotogrāfiju ar muzeja apmeklējumu, izmantojot mirkļbirku  #apcelolatvijasmuzejus,  @Apceļo Latvijas muzejus un jāatzīmē atrašanās vietu, piemēram, @Talsumuzejs.

Lai būtu vieglāk izvēlēties, uz kurieni doties, ir iespēja izmantot Latvijas Muzeju biedrības izveidoto karti: http://ej.uz/apcelomuzejus. Kā norāde par dalību akcijā muzejos būs izvietota akcijas “Apceļo Latvijas muzejus!” pazīšanas zīme jeb logo.
Akcijas uzvarētāji tiks noteikti, izvērtējot dalībnieka atraktivitāti un aktivitāti, apmeklējot muzejus un ievietojot ierakstus vismaz par 5 apmeklētiem muzejiem.

Šajā gadā balvu fondā ir brīvbiļetes no dažādiem Latvijas muzejiem, piemēram, Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja, Latvijas Nacionālā Vēstures muzeja, Daugavpils M.Rotko mākslas centra, I.Ziedoņa muzeja, radošās nodarbības grupai līdz 10 cilvēkiem tādos muzejos kā Memoriālo Muzeju apvienības muzejos, Latvijas Nacionālais Vēstures muzejā, Oskara Kalpaka muzejā “Airītes”, Talsu novada muzejā, muzeju izdevumi un katalogi, kā arī specbalvas no Latvijas Muzeju biedrības.
Vairāk par akciju iespējams uzzināt Latvijas muzeju biedrības mājas lapā www.muzeji.lv