AktualitātesMuzejs no iekšpuses

Muzejs no iekšpuses – Laura

Mūsu kolektīvu ir papildinājuši vairāki jauni darbinieki! Ko ikdienā dara muzeja darbinieki? Sabiedrībā par to pastāv dažādi mīti. Cik lielā mērā tie saskan ar realitāti un kas ir tas, ar ko muzeja darbinieki ikdienā nodarbojas, apmeklētājiem neredzot, ļausim virtuālā veidā ieskatīties katra mūsu kolēģa darba procesā.

Laura Ratniece ir galvenā speciāliste darbā ar sabiedrību, viņa papildināja mūsu darbinieku loku kopš šī gada sākuma. Lauras pārziņā ir tas, lai ikviena norise muzejā tiktu atspoguļota jums! Laura veido sociālo mediju saturu, sazinās ar medijiem, kā arī Laura būs tā, kura pie jums novedīs muzeja pasākumus! Paralēli darbam muzejā viņa raksta bakalaura darbu, lai jau jūnijā absolvētu Rīgas Stradiņa universitāti, kurā iegūs Bakalaura grādu komunikācijas zinātnē.

Laura pati atzīst: “Valda stereotips, ka muzejā strādāt ir garlaicīgi, tomēr es tā neuzskatu. Sabiedrisko attiecību speciālista darbs vispār nevar būt garlaicīgs, jo nemitīgi apstākļi mainās, kuriem jāmāk pielāgoties. Esmu viens no tiem “muzeja gariņiem”, kas palīdz muzeja izstādēm, ekspozīcijām un pasākumiem nonākt pie mūsu apmeklētājiem.”