Pasākumi

Muzejs aicina svinēt Zinību dienu un piedalīties izstādes veidošanā

3. septembrī muzejs aicina ģimenes piedalīties aktivitātēs un spēlēs, apskatīt rotaļlietu un skolas lietu izstādi, kā arī nofotografēties fotostūrītī. Muzeja apmeklējums muzeja darba laikā ikvienam šajā dienā ir bez maksas!

Šogad muzejā, kur jau piekto gadu pirmajā skolas dienā ar dažādām aktivitātēm aicina svinēt Zinību dienu, 3. septembrī varēs atcerēties 1980.-1990. gadus, jo fotostūrītis un aktivitātes būs veidotas šo laiku tematikā.

Muzejs arī aicina iedzīvotājus iesaistīties izstādes veidošanā un līdz 30. augustam atnest uz muzeju savas rotaļlietas un skolas lietas no 1980. -1990. gadiem. Priekšmeti tiks izmantoti rotaļlietu un skolas lietu izstādē un tos varēs saņemt atpakaļ.
Muzeja darba laikā, no plkst.10:00 līdz 17:00, ikviens bez maksas varēs apskatīt arī muzeja ekspozīcijas un aktuālās izstādes – Jāņa Bankoviča tekstīliju izstādi “Saaudumi”, Bernāra Sordē gleznu, instalāciju un akvareļu izstādi “Transcendence II” un ceļojošās izstādes “Mosties ar Dziesmu!” un “Vilkmuižas ezera senkapi”.

Tiekamies 3. septembrī Talsos, K. Mīlenbaha ielā 19, Talsu novada muzejā!

 

 

Afišā izmantota 1980. gada pastkarte, ko muzejam dāvinājusi Līva Dāvidsone no Talsiem.

Pasākums publicitātes nolūkiem tiks fotografēts un filmēts. Fotoattēli tiks izvietoti Talsu novada muzeja mājas lapā www.talsumuzejs.lv, kā arī Talsu novada muzeja sociālo tīklu kontos Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Ieva Priede,

Talsu novada muzeja galvenā speciāliste izglītojošā darbā