Muzejā viesosies vēstures zinātņu doktors Harijs Tumans

7. aprīlī plkst. 19:00 Talsu novada muzejā norisināsies trešā kultūrizglītojošās programmas vakari “Villā Hochheim” tikšanās. Šoreiz pie mums viesosies vēstures zinātņu doktors Harijs Tumans.

Harijs Tumans ir Latvijas Universitātes pasniedzējs, vēstures zinātņu doktors, grāmatas “Antīkie tēli Rīgas ielās” un vairāku pētījumu autors, cilvēks, kurš nebaidās paust savu viedokli par sabiedrībā aktuālām tēmām. Pasākuma laikā apmeklētāji varēs iesaistīties diskusijās ar Hariju Tumanu.

Kultūrizglītojošās programmas vakari “Villā Hochheim”  laikā ir iespēja izzināt dažādas tēmas saistībā ar mūziku, kino un mākslu, sportu, amatniecību u.c. Mājīgā atmosfērā tiek aizvadītas tikšanās ar dažādu nozaru pārstāvjiem.

Ja vēlies pavadīt ceturtdienas vakaru mājīgā gaisotnē un smelties iedvesmu no nozares profesionāļa, tad gaidīsim tevi 7. aprīlī plkst. 19:00 Talsu novada muzejā. Ieeja bez maksas.

Laura Ratniece, Talsu novada muzeja galvenā speciāliste darbā ar sabiedrību.