Aktualitātes

Muzejā top izstāde

Laikā, kad muzejs ir apmeklētājiem slēgts Covid – 19 ierobežojumu dēļ, tā darbība ne uz mirkli neapstājas. Muzeja darbinieki turpina veikt savus tiešos pienākumus, lielākoties attālināti, bet noris darbs arī muzeja ēkā – top jauna izstāde „Mūzika katrā mājā”.
Izstādes autors ir Talsu novada muzeja krājuma glabātājs Alfrēds Moseičuks, kurš februārī vērsās pie sabiedrības ar lūgumu nodot radiouztvērējus un mūzikas atskaņošanas aparātus muzeja rīcībā.
Vēl lūdzam atsaukties īpašnieku, kas aizdotu savu darbojošos atskaņotāju, lai apmeklētāji varētu izstādē baudīt skaņuplašu ierakstus! (Alfrēds – t. 29327054)
Izstādes tapšanā lielākā vai mazākā mērā ir iesaistīti arī citi muzeja darbinieki. Lai izstāde iegūtu pievilcīgu veidolu, strādā muzeja noformēšanas māksliniece Ilze Makstniece, par telpas pārvērtībām gādā saimniecības pārzinis Aivars Vēvers.
Plānots, ka izstāde apmeklētāju apskatei tiks piedāvāta no 18. maija, kad Starptautiskās Muzeju dienas ietvaros, ja to ļaus epidemioloģiskais stāvoklis, tā tiks atklāta.
Aija Pudure,
Talsu novada muzeja speciāliste darbā ar sabiedrību
Foto: Sandis Priede