AktualitātesMuzejs no iekšpuses

Muzeja telpas piedzīvojušas pārmaiņas

Kopš gada sākuma muzeja darbinieku virtuvīte un trīs darba kabineti piedzīvojuši skaistas pārmaiņas, kas uzlabo darbinieku ikdienu un darba apstākļus.

Darbinieku virtuve bija morāli un vizuāli nokalpojusi, tādēļ tika pieņemts lēmums veikt remontu, kas ietver arī jaunu mēbeļu iegādi. Pirms tam darbinieki bieži vien devās pusdienu pārtraukumā citviet, taču tagad labprāt pusdieno jaunajā virtuvē.

Pagājušajā gadā tika veikta muzeja galvenās ēkas jumta atjaunošana. Veicot jumta seguma nomaiņu, tika atklāts, ka nepieciešams mainīt arī pārseguma sijas, kuras bija sabojājušās un arī 3. stāva telpām bija nepieciešams remonts. Tā rezultātā veicamo remontdarbu apjoms pieauga. Remonts tika veikts, iesaistoties visiem muzeja darbiniekiem.

Gandrīz gadu darbiniekiem nācās strādāt pagaidu telpās, tomēr kopš šī gada maija Krājuma, Pētniecības un Komunikācijas un izglītības nodaļas darbinieki ir atgriezušies iepriekšējos kabinetos muzeja 3. stāvā. Telpas piedzīvojušas lielas vizuālas pārmaiņas, iegūstot pavisam jaunu un mūsdienīgu izskatu.