Pasākumi

Muzeja “Svētku vakars”

21. decembrī Talsu novada muzejā jau 23. reizi notika tradicionālais Svētku sarīkojums, kurā tikās muzeja draugi un atbalstītāji.

Vakars bija dāsns  – koncertu sniedza “Latvian Sound Quartet”, varēja iepazīt nesen atklāto Ivetas Skrastiņas foto izstādi “Kurzemes eņģeļi” un klausīties solistes Kristiānas Purlicas skaisto dziedājumu, piedalīties teatrālā balles deju priekšnesumā, tikties ar viesiem, skatīties video filmas “Krūmi. Draugi. Māksla” pirmizrādi un, protams, saviesīgo daļu – klātiem galdiem un dejām. Tika pasniegtas arī Goda kartes ilggadējiem muzeja draugiem – literatūrzinātniecei Gundegai Grīnumai, balles deju pasniedzējiem – Solveigai Maļeckai un Bruno Ķirulim. Par godu  Latvijai simtgades izskaņā kopīgi tika dziedāta Jurjānu Andreja komponētā, Jura Alunāna atdzejotā un papildinātā himniskā dziesma “Nevis slinkojot un pūstot”. Viesus dejā izklaidēja Indra un Modris no Rojas.

Mūsu vēlējums gadu mijā izskan ar muzeja darbinieces Daces Krūmiņas dzeju:

Sniega baltuma patiesību, saules mirdzumu un mūžam zaļās egles klusu cerību mums visiem Ziemassvētkos un katrai dienai Jaunajā gadā!

Gita Japiņa,

Talsu novada muzeja galvenā speciāliste darbā ar sabiedrību

One thought on “Muzeja “Svētku vakars”

Comments are closed.