Koncerts “Tava roka – mana sirds”

28.  aprīlī plkst. 16.00 Talsu novada muzejā notiks dziedātājas Kristīnes Brokas – Meļķes jaunā soloalbuma “Tava roka – mana sirds” prezentācijas koncerts.

Albums rakstīts populārās un estrādes mūzikas stilā, to caurvij mīlestības tēma cilvēku savstarpējās attiecībās, attieksmē pret dzimteni un mūziku.

Saturā iekļautas Lielbritānijā dzīvojošā muziķa un komponista Helmuta Feldmaņa dziesmas, kas rakstītas personīgi Kristīnei Brokai Meļķei.

Tituldziesma “Tava roka, mana sirds” ir simbolisks stāsts par tautiešiem svešumā, par nesaraujamajām saitēm ar savu zemi un cilvēkiem, kas viņus gaida  Latvijā.

Dziesmu tekstiem izmantoti vairāku autoru darbi. To starpā ir dziesmas ar Lielbritānijā dzīvojošās dzejnieces Veltas Sniķeres vārdiem, kā arī Edvīna Jansona, Sandras Grīnbergas un Ilgoņa Bērsona dzeja.

Albumu aranžējis pats dziesmu autors, bet dziesmas iedziedātas ar  skaņu operatora Ata Freiberga gādību studijā “FA” Talsos.

“Kristīne studijā ir paveikusi ievērojamu darbu un esmu viņai par to bezgala pateicīgs. Liels paldies arī Atim par lielisko darbu studijā un pacietību dažādu māksliniecisko risinājumu meklējumos. Paldies ikvienam, kurš piedalījies šī albuma tapšanā,” atzīst Helmuts Feldmanis.

Jaunais solo albums ir savdabīgs Latvijā un Lielbritānijā dzīvojošo mūziķu sadarbības projekts. Mākslai nav robežu un to nespēj sķirt valstiska piederība. Pāri visam ir dziesmu tilts, kas vieno sirdis. Albuma oficiālais izplatītājs ir mūzikas kompānija “Gailītis G.” Visi laipni aicināti! Ieeja bez maksas.

 

Dziesmu audio ierakstus iespējams noklausīties arī H. Feldmaņa soundcloud profilā: