Uncategorized

Ivara Kolodas foto izstāde Talsu novada muzejā

Februārī muzeja Dabas ekspozīciju rotās lielisks papildinājums – Ivara Kolodas dabas fotogrāfiju izstāde – “Ainiņas iz dzīvnieku pasaules Talsu novadā”.

Ivara Kolodas foto izstādē apskatāmi dzīvnieki, putni un dabasskati, kas uzņemti Talsu novadā. Talsu novada muzejā izstāde būs skatāma no 1. februāra līdz 27. februārim. Prieku un dabas mīlestību varēsiet sajust katrā Ivara Kolodas uzņemtajā fotogrāfijā.

Ivars sevi sauc par pašpuiku no Stendes. Izmēģinājis roku gan vetārsta, gan kautuves eksperta un skursteņslauķa palīga profesijās. Pašlaik ir PVD Ziemeļkurzemes pārvaldes vadītājs.

Viņš fotogrāfē jau no bērnības, bet profesionālāk to dara pēdējos 5 gadus. Ivars ir ne tikai foto mednieks, bet arī īsts mednieks ar savu medību torni.

Ivaram ļoti patīk būt dabā. Mežu viņš izbauda pilnībā: gan dodoties garās pastaigās, gan sēņojot un meklējot nomestos briežu ragus.

Ivars Koloda ir aktīvs, atsaucīgs un labprāt iesaistās dažādos projektos un piedalās izstādēs. Pats  izstādes autors saka: “Vēlos dzīvot ar prieku.”

Izstādē apmeklētājus gaidīs pārsteigums – Ivara sarūpētā galva.

 

Linda Smilga-Šimpermane, galvenā speciāliste dabas jautājumos