Pasākumi

Interešu izglītības iestāde „Dziesmu skola” aicina uz koncertu par godu Latvijas svētkiem

Talantīgie Talsu novada bērni un jaunieši, kuri ikdienā dzied, muzicē un „krāsaini dzīvo” skanīgajā „Dziesmu skolā” sagatavojuši  akustiskus koncertus novada iedzīvotājiem Latvijas Simtgades dzimšanas dienā.

Trešdien, 21. novembrī plkst. 18:00 Talsu novada muzejā notiks interešu izglītības iestādes „Dziesmu skola” koncerts „Godam dzimu, godam augu…” .

Koncertā ar skaistām, muzikāli un emocionāli bagātām dziesmām klausītājus priecēs „Dziesmu skolas” jaunieši, kuri solo dziedāšanu, muzicēšanu ansambļos un vokālajā grupā apgūst pie pedagoģes Baibas Veismanes-Rezongas. Ar īpašu dziesmu dāvanu koncertā uzstāsies Instrumentālā grupa pedagoģes Egitas Ķīvičas vadībā. Ieeja koncertā bez maksas!

Savukārt 14. novembrī plkst.18:00 Latvijas Lauksaimniecības muzejā notiks koncerts “Skaista mana Latvija..”, kurā  ar skanīgām latviešu tautas un latviešu komponistu oriģināldziesmām visus priecēs „Dziesmu skolas” visjaunākie dziedātāji. Koncertā dziesmu dāvanas sniegs solisti, kuri solo dziedāšanu apgūst pie pedagoģes Dārtas Kniplokas. Muzikāli krāsainu pavadījumu dziedātājiem spēlēs Instrumentālā grupa pedagoģes Egitas Ķīvičas vadībā.

Papildus informācija:

Baiba Veismane-Rezonga

Interešu izglītības iestādes „Dziesmu skola” vadītāja, vokālais pedagogs

Tel.: 26434394, e-pasts: dziesmuskola@gmail.com

www.dziesmuskola.lv