Izglītojošās programmasMākslas jaunumi

Gleznošanas darbnīca skolēniem

Talsu novada muzejs piedāvā skolēniem apmeklēt gleznošanas darbnīcu muzeja pedagoģes – speciālistes mākslas jautājumos vadībā.  Darbnīcas notiks Talsu novada muzeja izstāžu zālē 7. un 9.februārī divas reizes dienā. Vēlamie laiki ir no 10:00 līdz 11:30 un no 12:30 līdz 14:00. Izstāžu zālē apskatāma Tukuma mākslinieku Ilzes un Alberta Pauliņu gleznu izstāde “Apslēptais”. Darbnīcā skolēni gleznos ar akvareļkrāsām un pasteļkrītiņiem, smeļoties iedvesmu A. un I. Pauliņu reālistiskajā glezniecībā. Muzejs nodrošina ar izejmateriāliem.

Iepriekšēja pieteikšanās darbnīcām obligāta pa telefona nr. 26065814 (Inga Pētersone) vai e-pastu inga.petersone@talsi.lv. Maksa par dalību darbnīcā vienam skolēnam ir EUR 1.20, ja izglītības iestādei ar muzeju nav noslēgts līgums, EUR 0.80, ja muzejam ar izglītības iestādi ir noslēgts līgums. Maksimālais dalībnieku skaits:25.

Plašāka informācija par izstādi “Apslēptais” pieejama Talsu novada muzeja vietnē: https://www.talsumuzejs.lv/alberta-paulina-un-ilzes-paulinas-gleznu-izstade-apsleptais/

Inga Pētersone, Talsu novada muzeja muzejpedagoģe – speciāliste mākslas jautājumos