AktualitātesPasākumi

Diena mākslā, nakts muzejā

Pēc divu gadu pārtraukuma Talsu novada muzejā atgriežas Muzeju nakts līdz šim neierastā formātā, apvienojot divus notikumus vienā pasākumā.

Pēdējos gadus Muzeju nakts nevarēja notikt pandēmijas dēļ, tomēr šogad turpinām tradīciju reizi gadā pulcēt apmeklētājus, lai interesantā un saistošā veidā stāstītu un rādītu to, kas notiek muzejā.

Šajā gadā, atšķirībā no iepriekšējiem, Muzeju naktij nav vienotas tēmas, tādēļ lai pēc divu gadu pauzes vēl vairāk iepriecinātu apmeklētājus, Talsu novada muzejs 14. maijā apvienos divus skaistus notikumus vienā pasākumā – Diena mākslā, nakts muzejā.

No plkst. 16.00 līdz 18.00 varēs tikties ar Mākslas dienu izstādes autoriem, aplūkot Daiņa Kārkluvalka izstādi, uzzināt, kurš šogad no Talsu māksliniekiem iegūs Talsu novada pašvaldības Ž. Sūniņa prēmiju vizuālajā mākslā, noskatīties kustību teātra izrādi.

No plkst. 19.00 līdz 23.00 muzeja apmeklētāji varēs sajust īstu muzeja noskaņu, sastopot interesantus un autentiskus muzeja tēlus no dažādiem laikmetiem  iesaistīties aktivitātēs muzeja pagalmā, nogaršot īstu ukraiņu boršču, baudīt nesteidzīgu atpūtu muzeja parkā ar gardām uzkodām un glāzi vīna.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts publicitātes vajadzībām.

Laura Ratniece, galvenā speciāliste darbā ar sabiedrību.