Aktualitātes

Dendroloģiskajā parkā tiks atjaunots tiltiņš

No šodienas līdz ceturtdienai, 14. septembrim, apmeklētājiem tiek slēgts tiltiņš, kas savieno parku un taciņu uz stadionu. Labiekārtošanas darbi tiek veikti projekta „Meža dienas 2023 – Talsu novada pašvaldības darbi parkos” ietvaros.

Lai šķērsotu dīķīti, aicinām izmantot tiltiņu, kas atrodas tieši pretī Talsu novada muzeja ēkai.

Daļu tiltiņa atjaunošanu finansē Latvijas Pašvaldību savienība (316 EUR), atlikušo daļu Talsu pilsētas pārvalde (200 EUR) , savukārt demontāžu un jaunā tiltiņa uzstādīšanu veic Talsu novada muzeja Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļa.

Par projektu “Meža dienas 2023”

Talsu novada pašvaldība jau vairākus gadus piedalās Meža attīstības fonda atbalstītajā Latvijas Pašvaldību savienības projektā „Meža dienas”,  sakārtojot un iekopjot teritorijas, kā arī izglītojot sabiedrību par dabas vērtību saglabāšanu. Viena no šī gada labiekaŗtotajām vietām būs arī Talsu novada Talsu pilsētas Dendroloģiskajā parkā – mazo arhitektūras formu atjaunošana – koka tiltiņš. Esošais koka tiltiņš ir novecojis un zaudējis savu estētisko kvalitāti, atsevišķas tiltiņa konstrukcijas detaļas ir nolietojušās. Tiltiņš ir nozīmīgs parka labiekārtojuma elements, lai ērti un droši izmantotu pilnvērtīgi visu parka teritoriju pastaigām un atpūtai. Tiltiņa paredzētais platums – 1,5 m.