Akcija “Apceļo Latvijas muzejus!”

Latvijas Muzeju biedrība, kas apvieno apvieno 107 valsts, pašvaldības, privātos un autonomos muzejus, šogad no 1. jūnija līdz 31. augustam organizē vasaras akciju “Apceļo Latvijas muzejus!”.

Aicinām akcijā iesaistīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju vai viesi, kam patīk apmeklēt muzejus, iepazīt vietējo novada vēsturi un kultūras mantojumu.  Lai piedalītos konkursā, dalībniekam nepieciešams profils sociālajā tīklā Facebook. Apmeklējot kādu no muzejiem, dalībniekam jāatzīmējas savā Facebook profilā, laika līnijā ievietojot foto no apmeklētās vietas un komentējot piedzīvot, redzētu un uzzināto. Tāpat jāpievieno norāde @Apceļo_Latvijas_muzejus un jāatzīmē atrašanās vieta, izmantojot sociālā tīkla Facebook rīku ar vietas atzīmēšanu vai arī ierakstot konkrētu muzeju, piemēram, @Talsu_muzejs. Ar akcijas nolikumu un uzdevumiem var iepazīties Latvijas Muzeju biedrības mājas lapā www.muzeji.lv .

Uzvarētāji tiks noteikti, izvērtējot dalībnieka atraktivitāti un aktivitāti, apmeklējot muzejus un ievietojot ierakstus vismaz par 5 apmeklētiem muzejiem.

Katrs uzvarētājs iegūs 5 brīvbiļetes uz kādu no Latvijas muzejiem: Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeju, muzeju “Rīgas Jūgendstila centrs”, Rīgas Motormuzeju, “Laimas” šokolādes muzeju, Rundāles pils muzeju, Daugavpils Marka Rotko mākslas centru, Latvijas Etnogrāfisko Brīvdabas muzeju, Turaidas muzejrezervātu un Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeju.

Zane Grīnvalde
Latvijas Muzeju biedrības valdes priekšsēdētāja