Aktualitātes

Klāt Krājumu medību noslēgums

Jau 23. septembrī Talsu novada muzejs kopā ar Rojas Jūras zvejniecības muzeju un Kubalu skolu dosies uz Spāri, kurā aicinās ikvienu piedalīties noslēdzošajās Krājumu medībās. Pasākums norisināsies pie Spāres muižas no plkst. 16.00 līdz 18.00.

Pasākuma laikā interesentiem būs iespēja satikt muzeja darbiniekus, iesaistīties muzejpedagoģiskajā programmā “Melu klubs”, kā arī noskaidrot ko interesantu varētu slēpt kāds sens stāsts, fotogrāfija vai priekšmets.

Kā saka muzeja direktors Uldis Jaunzems-Pētersons: “Bieži vien tas, kas mums ir mājās, šķiet pašsaprotams, un pat nedomājam, ka tam ir vērtība. Bet gala rezultātā var izrādīties pretēji. Tas muzeja darbiniekiem ir svarīgs uzdevums – spēt saskatīt to, kam būs vērtība arī pēc 100 gadiem.”

Sezonas laikā kopš maija novada muzeji devušies uz Sabili, Tiņģeri, Mērsragu, Valdemārpili, Dundagu Krājumu medībās. Bija prieks satikt ikvienu apkaimes iedzīvotāju un uzklausīt stāstus par dažādiem priekšmetiem, kas pagrabos un bēniņos krāj putekļus pat nenojaušot tā vērtību.

Gaidīsim ikvienu 23. septembrī plkst. 16.00 pie Spāres muižas (nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā Spāres muižā).