Janvāra izglītības piedāvājums skolēniem

Arheoloģijas nodarbības ar virtuālo realitāti, barikāžu laiks un “Lielas zivis, mazas zivis”.

No janvāra pieejamas arheoloģijas nodarbības skolēniem, kuras veidotas kopā ar vēstures skolotāju un novada vēstures metodiskās apvienības vadītāju Antru Grūbi, savukārt virtuālās realitātes mācību sadaļu veidojis jaunuzņēmums Vividly.  Nodarbības veidotas izmantojot aktuālo kompetenču pieeju izglītībā un īstenotas ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu mērķprogrammā “Latvijas Skolas somas satura radīšana Latvijas muzejos”. Nodarbības sagatavotas dažādiem skolēnu vecumposmiem – sākot no 4. klases līdz vidusskolai.

No 13. janvāra piedāvājam nodarbību 5.- 12. klašu skolēniem “Vēstījums par barikāžu laiku”, kurā uzzināsiet par 1991. gada notikumiem un būs iespēja iejusties barikāžu dalībnieku lomās.

Savukārt no 21. janvāra būs pieejama izglītojošā programma izstādē  “Lielas zivis, mazas zivis”, kurā varēs iepazīt Latvijas zivis un uzzināt par zivju vairošanos.

Maksa par nodarbībām paredzēta atbilstoši muzeja cenrādim. Nodarbības iespējams apmeklēt izmantojot valsts programmu “Latvijas Skolas soma”.

Citas muzeja piedāvātās nodarbības skatiet sadaļās: nodarbības pirmsskolai, sākumskolai, pamatskolai, vidusskolai, ģimenēm un pieaugušajiem.

Informācija un pieteikšanās: tālr. 63222770, 29102628.

Ieva Priede,
Talsu novada muzeja galvenā speciāliste izglītojošā darbā

E-pasts: ieva.priede@talsi.lv