Nodarbības pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem

Pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem no 5 gadu vecuma piedāvājam izglītojošas nodarbības muzejā.

Nodarbībā Iepazīsti muzeju uzzināsiet, kāpēc muzejs ir vajadzīgs un kas ir muzeja krājums, kā arī ieskatīsieties telpās, kas ikdienā apmeklētājiem nav pieejamas.

Mākslas izstāžu darbu kļūs par izpētes objektiem nodarbībā Iepazīsti mākslu. Nodarbībā Mini, mini mīkliņu vingrināsiet prātu, minot latviešu tautas mīklas un izpētot mīklu atminējumos -priekšmetus no muzeja krājuma. Nodarbībā “Mana Latvija” varēsiet uzzināt par Latvijas tapšanu un izveidot savu karogu.

Nodarbībā Mans cimdiņš uzzināsiet, kā top vilnas dzija un izveidosiet savu cimdiņu.  Savukārt uzzināt, kā radās pogas, kāpēc cilvēki sāka sūtīt apsveikumu kartiņas un pogas pārvērst par daļu no svētku apsveikuma kartiņas iespējams nodarbībā Svētku kartiņas no pogām.

Aprīlī muzejā apskatāma tematiska izstāde Putni un sagatavota tai atbilstoša nodarbība. Latvijas dabai veltītā nodarbību ciklā iemācīsieties iepazīt dabas vērtības Mežā, Purvā, Pļavā un Ezerā.

Uzzināt, kā Talsi kļuva un izgatavot savu māju Talsos varēsiet nodarbībā Talsu nami.

Izmēģināt rakstīt ar grifeli uz tāfelītes, rakstīt ar tinti un spalvaskātu kā arī zīmēt un rakstīt caur koppapīru iespējams programmā “Skolas laiks”.

Informācija un pieteikšanās: tālr. 63222770, 29102628.

Jums ir ideja vai vēlaties citas nodarbības? Sūtiet ziņu galvenai speciālistei izglītojošā darbā ieva.priede@talsi.lv

Programmas cenas:

• pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu grupai muzeja teritorijā – € 0.40 personai;