Mācību un izziņas materiāliPasākumi

Iespēja skolēniem – konkurss “Talsiem 100”

Talsu novada muzejs, sadarbībā ar izglītības pārvaldi un vēstures skolotāju apvienību izveidojis konkursu skolēniem “Talsiem 100”, kurā aicina piedalīties Talsu, Dundagas, Mērsragā un Rojas novadu skolēnus un skolotājus.

Konkursā aicinātas piedalīties Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu izglītības iestāžu 8.- 9. klašu skolēnu komandas kopā ar skolotājiem, kā arī vidusskolēni.  8.-9. klašu skolēnu komandām konkursa laikā jāveic uzdevumi vairākos posmos un jāpiedalās konkursa finālā 20. aprīlī, savukārt vidusskolēniem jāiesniedz eseja un intervijas pieraksts ar kādu novadam nozīmīgu cilvēku. Konkursa finālā 20. aprīlī visi fināla apmeklētāji varēs piedalīties konkursā “Labākais vēstures zinātājs”.

Konkursa mērķi ir veicināt skolēnu interesi, zināšanas un izpratni par Talsu un apkārtnes vēsturi dažādos laika periodos, sekmēt prasmes darboties gan individuāli, gan komandā, kā arī veicināt izpratni par muzeja darbu un tā nozīmi novada kultūrvēsturiskajā mantojumā.

8. – 9. klašu komandām 2. posma uzdevumi jāiesniedz līdz 31. martam!

Vidusskolēniem darbu iesniegšanas termiņš ir pagarināts līdz 31. martam!

Konkursa nolikums Talsiem100 nolikums

Pieteikuma anketa 8.-9. klašu skolēnu komandām pielikums nr.1 pieteikums 8-9.kl

Pieteikuma anketa vidusskolēniem pielikums nr.2 pieteikums vidusskola

Konkursa uzdevumi vidusskolai Konkursa uzdevumi vidusskoleniem-papildinats

1.posma uzdevumi 8.-9. klašu komandām 1.posma uzdevumi 8.-9. klasei

2. posma uzdevumi 8.-9. klašu komandām Pielikums nr.5 uzdevumi 8.-9. klasei

Ieva Priede, Talsu novada muzeja galvenā speciāliste izglītojošajā darbā

Foto: A. Druviņš “Talsi ziemā”.