Nodarbības ģimenēm un pieaugušajiem

Ģimenēm un pieaugušajiem piedāvājam aizraujošas izglītojošās nodarbības muzejā

Izzināt Talsu vēsturi orientējoties pa Talsu pilsētu iespējams spēlē Kā es gāju Talsus pētīt. Uzzināt par senu, nepazīstamu priekšmetu pielietošanu un paši izvēlēties starp „meļu” piedāvātajām versijām iespējams nodarbībā Melu klubs.

Nodarbībā Iepazīsti mākslu varēsiet iepazīt aktuālās mākslas izstādes un veidot darbus monotīpijas tehnikā. Sietspiedes tehnikā apdrukāt maisiņus vai citus līdzpaņemtos audumus iespējams nodarbībā Auduma apdrukas darbnīca.

Uzzināt par seniem apgaismošanas paņēmieniem un izliet sveces no bišu vaska varēsiet nodarbībā No tumsas uz gaismu, savukārt  gatavot parafīna sveces ar mērcēšanas paņēmienu – nodarbībā Vairāk gaismas.

Nodarbībā Mini, mini mīkliņu vingrināsiet prātu, minot latviešu tautas mīklas un izpētot mīklu atminējumos -priekšmetus no muzeja krājuma. Iepazīt skaitāmpantus, latviešu tautas rotaļās un spēles varēsiet nodarbībā Latviešu tautas rotaļas un spēles.

Svinēt kāzas baronu laikā celtā ēkā ar latviskām tradīcijām varēsiet programmā Jaunlaulātajiem ar vedējiem un viesiem.

Iespējams arī nomāt muzeja telpas jūsu svētkiem.

Informācija un pieteikšanās: tālr. 63222770, 29102628.

Jums ir ideja vai vēlaties citas nodarbības? Sūtiet ziņu galvenai speciālistei izglītojošā darbā ieva.priede@talsi.lv

• pieaugušo grupai muzeja teritorijā – € 2.00 personai;
  • pieaugušo grupai ārpus muzeja teritorijas, neieskaitot transporta izmaksas – € 2.50 personai.